خواص قهوه در بیماری دیابت، دیابت یکی از شایع ترین بیماری های مزمن است که اکثر آمریکایی ها آن را تجربه می کنند. تقریباً از هر 10 تا 34 میلیون نفر، یک نفر به بیماری دیابت مبتلا است و بیش از 80،000 مرگ در سال را تشکیل می دهد .

کاریمالی خالق اسپرسوسازهای بدون بویلر ، کاریمالی میداند که چگونه توجه همه را به خود جلب کند. این شرکت 100 ساله در برگامو (Bergamo) که در شمال ایتالیا واقع شده است با ارائه دستگاه اسپرسوساز ابتکاری “بدون نیاز به بویلر ” آب لازم برای عصاره‌گیری اسپرسو را در همان لحظه به دمای مورد نظر می‌رساند.

ماگ No-Spill را برگردانید ، قبل ازماگ مقتدر غیر قابل افتادن (untippable Mighty Mug) ، قبل از اینکه KeepCup  به ما اجازه رنگ بندی ماگ شخصی خود را بده تا با لباس های بیرونمان ست کنیم، و بسیار قبل تر از EMBER2  که قهوه های ما را از طریق بلوتوث گوشی همراهمان گرم میکند Feltman-langer وجود داشت .

چگونگی کار با قهوه ساز سایفون ، سایفون قهوه ساز یا دستگاه قهوه ساز خلاء در سال 2007 یک رسانس (دوره تاریخی) حرفه ای در صنعت قهوه ایجاد کرد. در زمان اوج خود باریستا ها ازاین سایفونها برای صافی فیلتر استفاده میکردنند .

روند نوشیدن قهوه در 2020  ، از آنجایی که طی پنج سال گذشته تعداد آمریکایی هایی که هر روز قهوه می نوشند 5 درصد افزایش یافته است ، تعداد زیادی از آمریکایی ها نیز به نوشیدنی های مبتنی بر اسپرسو و قهوه سرددم کرده روی آورده اند.

تاثیر قهوه قبل از صبحانه ، با تمام احترامی  که نسبت به یک صبحانه سالم داریم ولی هیچ مراسم صبحگاهی مهمتر از اولین فنجان قهوه نیست . اما تحقیقات جدید نشان داده است که با وجود اینکه برای کارهای صبحگاهی ما نیاز به قهوه داریم اما نوشیدن قهوه قبل از خوردن صبحانه بعد از یک شب بد( خواب نامنظم) میتواند تاثیرات منفی برروی قندخون و متابولیسم بدن ما داشته باشد.

قهوه در آندراداس (Andradas)، آندراداس توسط کوههای Mantiqueira در فضای داخلی ایالت Minas Gerais احاطه شده است ، یک شهر کوچک در برزیل است که فقط 10 هزار نفر در آن سکونت دارند . در میان بسیاری از مزارع قهوه آن ها، کوهی به شکل فیل وجود داشته که ، شایعات می گویند ، زمانی الماس عظیم الجثه ای در درون چشم این کوه فیل نما بوده است .

بالا