بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک ، برکسی پوشیده نیست که ما در Sprudge علاقه بسیار زیادی به سفالگری داریم. شما میتوانید شوق ما را تصور کنید وقتی متوجه شدیم Devoción در شهر نیویورک یک هدیه جدید ارائه داده است که یک قهوه کلمبیایی نانو لوت همراه با دو ماگ زیبایی که توسط سرامیک ساز اهل جرسی به نام Jono Pandolfi درست شده

تحقیقاتی راجب عوارض لیوانهای یکبار مصرف، در ابتدای شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کافه ها اقدامات پیشگیرانه اولیه ای را انجام دادند و دیگر نوشیدنی را در فنجانهای شیشه ای قابل استفاده مجدد سرو نکردند.

چگونگی کار با قهوه ساز AeroPress ، AeroPress (اروپرس ) یک عزیزدل است در میان تمام طرفداران قهوه، و دلیل خوب آن است. در سال 2005 توسط  آلن آدلر (Alan Adler) اختراع شده است . این دستگاه در دهه گذشته تبدیل شده به یکی از اجزای اصلی هر قهوه خانه حرفه ای و یا حتی آشپزخانه های خانگی . آلن آدلر (Alan Adler) آدم فوق العاده ای است. 

گرانترین قهوه های دنیا در سال 2020 کدامند؟ گرانترین قهوه دنیا در سال 2020 توسط فیل ها درست شدند. شرکت قهوه عاج سیاه در تایلند به فیل ها دانه های قهوه عربی میدهند و دانه های خارج شده از مدفوع فیل را برشت کاری میکنند و تبدیل میشوند به قهوه

کار با قهوه ساز کالیتا ویو ، کالیتا در اواخر دهه 1950 در توکیو ژاپن تاسیس شد. این شرکت در زمینه های قهوه سازهای چکه ای، آسیاب قهوه ، کتری تخصص دارد. موج کالیتا در سال 2012 شروع به ظهور در کافه های ایالات متحده کرد و دنیای قهوه را غافلگیر کرد.

قهوه سبز چیست؟ همه ی چیزهایی که لازم است بدانید

قهوه سبز به طور چشم گیری در جامعه سلامتی رایج است. به همین ترتیب، ممکن است در مورد منبع غنی آن در ترکیبات گیاهی تقویت کننده در سلامت بدن شنیده باشید.

وقتی مردم به قهوه فکر می کنند، معمولاً به توانایی آن در تأمین انرژی نیز می اندیشند . با این حال، طبق برخی از تحقیقات، قهوه می تواند برخی از مزایای مهم در سلامتی را نیز فراهم کند، مانند خطر ابتلا به سرطان کبد ، دیابت نوع 2 و نارسایی قلبی.

2 روش از برشته کاری، اگر تازه با قهوه آشنا شده اید ، تلاش برای فهمیدن اینکه چه قهوه ای دلخواه شما است ممکن است تاب فرسا باشد. قهوه نوعی هنر است از کاشت و رشد قهوه گرفته تا هنر لاته با فوم شیر . که بسیاری از افراد در سراسر جهان آن را گرامی می دارند.

بالا