ما کی هستیم؟

یک شرکت خلاق با محصولات پیشرو

previous arrow
next arrow
Slider

کاریمالی یک گروه خصوصی است که به تولید و فروش تجهیزات نوشیدنی اختصاص دارد. تولیدات ما شامل طیف گسترده ای از دستگاه های قهوه ساز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، همراه با تعدادی لوازم جانبی مرتبط است.

دفتر مرکزی گروه در برگامو ایتالیا مستقر است ، جایی که کارخانه اصلی تولیدی در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع واقع شده است. دومین واحد تولیدی در سوژو چین واقع شده و همچنین به عنوان مرکز توزیع ماشین آلات ساخت ایتالیا کاریمالی در منطقه عمل می کنیم . ما متعهد به رفتار اخلاقی در تمام حوزه های تجاری هستیم .

100 سال تاریخ

previous arrow
next arrow
Slider

ماموریت و ارزش ها

پویایی
نواوری
رضایتمندی
سفارشی-سازی
کیفیت
کارآفرینی

ما با ارائه دستگاه های قهوه نوآور و پیشرفته ، به سنت های محلی تهیه قهوه و همچنین سلیقه های محلی بازارهای بین المللی احترام می گذاریم.ما می خواهیم کیفیت زندگی سهامداران را بهبود ببخشیم،نه فقط از لحاظ تئوری بلکه با اقدامات ملموس مانند باغ کودک ما.

ما بر اساس به اشتراک گذاشتن اهداف بلند مدت با کارکنان ، مشتریان و تامین کنندگان خود ، به روابط قوی اعتقاد داریم.

بچه های کاریمالی

previous arrow
next arrow
Slider

ایده Carimali Children  هدف اصلی شرکت ایجاد پشتیبانی واقعی از کارمندان و کل منطقه بود.

درسال 2013 این شرکت تصمیم به ایجاد یک موسسه شرکتی به نام carimali childern گرفت. این مرکز برای کودکان بین 6 ماه تا 6 سال مناسب است. ایده مهدکودک هدف اصلی شرکت برای پشتیبانی از کارکنان بوده است . با تمرکز مداوم بر نیازهای آنها و بهبود کیفیت زندگیدر شرکت ،که برای کارکنان بازگشت مرخصی زایمان راحت تر ،زودتر و آسان تر شد.علاوهبر آن هزینه های یارانه ای کودکستان، کارمندان ساعت های انعطاف پذیری را نیز در نظر گرفته اند که برای پوشش دادن به تمام ساعات کاری طراحی شده اند و به لطف همان محل خانه کودک ، مسافرت ها بهینه شده است. درسال 2015 نیاز به گسترش فضا وجود داشت تا این مرکز بتواند تعداد بیشتری از کودکان را در خود جای دهد.

گواهینامه ها

علاوه بر ایزو 9001 برای اثبات استانداردهای کیفیتی که در هر بخش شرکت عملی می شود و دستگاه های قهوه با کیفیت بالا را ایجاد می کند ، کاریمالی سه گواهینامه اصلی به دست آورده است: SA 8000: مسئولیت شرکتی اجتماعی

ISO 14001: استاندارد مدیریت محیط زیست TiFQ: برای ارزیابی اینکه تمام اجزای سازنده ماشین آلات کاریمالی که با مواد غذایی در تماس هستند از استانداردهای کیفیت بهداشت TiFQ پیروی می کنند

گزارش اجتماعی

در سال 2013 این شرکت با توجه به استاندارد مرجع SA 8000 تصمیم گرفت که مسیر صدور گواهینامه بلند پروازانه ای را برای سیستم مسئولیت اجتماعی خود در پیش بگیرد ، و از آن زمان تاکنون اقدامات مسئولانه اجتماعی را اتخاذ کرده ، انتظارات اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی را پاسخ داده است.

در این پروژه گزارش اجتماعی ، سندی از اهمیت فوق العاده ، که از طریق آن شرکت قصد دارد نتایج ، فعالیت ها و اهداف خود را در طول سال بازگو و منتشر کند.

ما با افشای داوطلبانه و شفافیت داده های خود ، بر تعهد کارکنان و جهت دهی خود به منظور تأیید برتری کاریمالی در صحنه تولید کنندگان دستگاه های قهوه جهانی برجسته می شویم.