طراحی قهوه کمبر در بلینگهام
طراحی قهوه کمبر در بلینگهام

طراحی قهوه کمبر در بلینگهام

مهم است که گاهی اوقات بتوانید جشن بگیرید، حتی زمانی که دنیا سخت و عجیب و غریب  است.

در  Sprudge پنج سالگی مجموعه Coffee Design  را که به کمک بنیانگذار Sprudge Zachary Carlsen  جشن می گیریم.

یک آرشیو جدید از نوآوری بسته بندی قهوه، از طراحی هنری بسته بندی های قهوه خانگی گرفته تا، همکاری با هنرمندان با استعداد و همچنین شرکت های بزرگ و ممتاز.  طراحی وبسته بندی قهوه یک هنر است!

 قهوه کمبر در بلینگهام ، واشنگتن با بسته بندی های زیبا بیگانه نیست، در اواخر سال گذشته برای طراحی بسته بندی جدید خود یک هنرمند را معرفی و از آن کمک گرفته . این کار جدید نشان دهنده طراحی مجدد کامل بسته بندی های قهوه کمبر است ، فرایندی که از زمان ایده پردازی تا انتشار تقریباً سه سال طول کشیده است.

قبل از اینکه در مورد طراحی بسته بندی ها صحبت کنیم ، در مورد وضعیت ماه سپتامبر (مهر) در کمبر توضیح دهیم .

کارکنان ما علاوه بر اینکه به طور معجزه آسایی هر چند هفته یکبار مدل کسب وکار ما را متحول می کنند ، یک کار شگفت انگیز دیگری که انجام میدهند این است که برای برقراری ارتباط با مشتریان خود دوره های آموزشی در تابستان گذاشته اند. این دوره های آموزشی به قدری مورد استقبال قرار گرفتند که آنها قصد دارند این دوره را در پاییز (با برنامه بازگشت به مدرسه) ادامه دهند .(اگر افرادی تمایل دارند در مورد این کلاسها بیشتر بدانند می توانند به IG @cambercoffee مراجعه کنند).

Camber Coffee بسته بندی های جدید خود را منتشر کرد و بسیار جذاب است. چه مدت این کار طول کشید؟

به طور جدی!این نمایندگی اندکی پس از افتتاح کافه خود در ژوئیه 2017 شروع به صحبت در مورد این بسته بندی ها کردند. اولین دور از کارهای هنری در سال 2018 شروع شد و سپس مراحل طولانی آزمایشات مواد و تاییدیه های برداشت قهوه را طی کردند. ما واقعاً از چگونگی وقوع آن خوشحالیم!

طراحی قهوه کمبر در بلینگهام
طراحی قهوه کمبر در بلینگهام

 ظاهر جدید

الهام این طرح ها هنگام پیاده روی در Chuckanuts – رشته کوه ساحلی نزدیک بلینگهام حاصل شد. این طرح از گلسنگ الهام گرفته شده که یک اثر مرمریت مسحورکننده دارد. این نمایندگی درسال 2017 عکسهای گلسنگ را برای دوست و طراح خود اریک فیشر ارسال کرد. بعد از سالها، سرانجام به محصول نهایی رسیدند. ما مدت ها است که متعجب شده ایم که چگونه قهوه این فضای زیبا و ظریف بین طبیعت و نوع بشر را پر می کند. برای ما این بسته بندی فضای مشابهی را ایجاد می کند.

چه  کسی طراحی بسته بندی قهوه کمبر در بلینگهام  کرده است؟

اریک فیشر ، استعداد فوق العاده ای دراینکار داشت. و با عشق و حسن نیت خود این بسته بندی ها را طراحی کرده است.

این روزها قهوه های کامبر در کجا موجود است؟

 در آدرس سایت “cambercoffee.com ” میتوانید به محصولات این نمایندگی دست پیدا کنید، و همچنین شرکای عمده فروشی  این نمایندگی ، که برخی از آنها را در زیر ذکر شده است:

Milstead & Co

Coyle’s Bakeshop

Konbi

The Maker Cafe in Hudson, NY

Nell Thorn

Cafe Dulce

Dayglow

La Marzocco Cafe

Beleza Coffee

Velocity Coffee

Kumquat

Narrative

نمایندگی در حال حاضر مشاوره های فروش  قهوه مجازی را برای کمک به شما در تهیه قهوه عالی در خانه ارائه می دهد. هر مشاوره یک به یک با توجه به سطح مهارت ، تجهیزات و علایق شما می تواند هر آنچه را که می خواهید یاد بگیرید را به شما ارائه دهند ، از جمله:

اصول اسپرسو ، هنر لاته ، تکنیک ها ، دستور العمل ها و  بهترین روش ها برای ذخیره سازی قهوه ، آسیاب کردن و دم کردن قهوه .

 چندنمونه از قهوه  کمبر :

  • BIG JOY ESPRESSO : از Big Joy برای تمام نوشیدنی های حاوی شیر استفاده می شود .این قهوه طعم های شکلات تلخ ، تمشک را تداعی میکند.
طراحی قهوه کمبر در بلینگهام
  • MOONRISE : این قهوه برای افرادی که علاقه به اسپرسو دارند یک انتخاب مناسب است. این نوشیدنی طعم های  گیلاس ،لیچی را تداعی میکند.
camber-design-02
  • SKYLINE ESPRESSO :برای Skyline ، ما قهوه هایی را انتخاب می کنیم که شیرین هستند .ترکیبی که به عمق شیرینی کاراملی و متعادل با نت های میوه های آبدار مانند لیمو ، نارنگی و کیوی ، شاه توت و کاکائو را به ارمغان می آورد. این نوشیدنی  با طعم میوه و شیرینی خاص تولید می شود.
طراحی قهوه کمبر در بلینگهام

مبع : sprudge.com

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

نوزده − پنج =

بالا