گرانترین دانه های قهوه

در این مقاله به گرانترین دانه های قهوه و همچنین مناسب ترین لیوان برای قهوه میپردازیم .

یک نوع از گرانترین دانه های قهوه Kopi Luwak (کوپی لواک) به دلیل فرآیند تولید غیرمعمول آن گران است.دانه‌های قهوه موجود در مدفوع حیوانی از خانواده زبادان به نام زباد تهیه می‌شود. این حیوان قهوه را هضم می کند و به آن طعم بی نظیری می بخشد و مدفوع آن به صورت قهوه پردازش می شود. به نظر ناخوشایند می رسد ، اما نتیجه نهایی گرانترین قهوه در جهان است.

Hacienda La Esmeralda مزرعه‌ای است که تاریخ آن با قهوه گیشا گره خورده است.به دلیل عطر و طعم میوه ای با کالیبر بالا مشهور است ، در آزمون کیفیت در مسابقات بهترین های پاناما در سال 2017 ، 94.1 امتیاز از 100 امتیاز را کسب کرده است.

از طرف دیگر ، قیمت بالای اوسپینا (Ospina)  از تاریخ گسترده و معتبر خانواده ای است که آن را پرورش می دهند ، همراه با این واقعیت که قهوه آن فقط در خاکستر آتشفشانی رشد می کند ، و طعم منحصر به فرد و مغزدار را ایجاد می کند.

در اینجا گرانترین دانه های قهوه در جهان وجود دارد که براساس قیمت هر پوند رتبه بندی شده اند.

گرانترین دانه های قهوه

بهترین لیوان قهوه:

به سختی می توان بهترین موارد فنجان قهوه را سنجاق کرد ، زیرا یک فنجان با کیفیت بالا اغلب کارهایی غیر از گرم نگه داشتن قهوه ندارد. هر نوع از فنجان ها  مزایا و معایب خاص خود را دارد. مخصوصاً وقتی صحبت از محیط می شود. این که آیا برای استفاده شخصی است یا یک رویداد تجاری ، قبل از خرید نوع خاصی از فنجان قهوه مطمئن شوید که عواقب آن را می فهمید.

ادامه این مقاله را میتوانید با کلیک کردن برروی نوشته زیر مشاهده نمایید. در لینک زیر آشنایی بیشتری درمورد قهوه بدست خواهید آورد:

آنچه که باید درباره قهوه بدانید

 

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

یک × چهار =

بالا