coffee Lavazza

coffee Lavazza

تاریخچه coffee Lavazza (تولید کننده ایتالیایی محصولات قهوه) از تجارت  بیش از 120 سال است  همه چیز از آنجا شروع شد که لوئیجی لاوازا اولین فروشگاه Lavazza را ازطریق سان توماسو ، تورین در سال 1895 افتتاح کرد.لوئیجی لاواتزا فردی با ابتکار ، و اشتیاق فراوان برای کارش داشت .

وی ریشه ها و خصوصیات مختلف گیاه ، قهوه را کشف کرد و هنر جوشیدن را برای جلب سلیقه مشتریان خود مطالعه کرد.و  اینگونه بود که این ترکیب ها متولد شدند.از جمله پیشنهادات امروزی آن ها ، محصولاتی مانند:

Qualità Oro، Qualità Rossa، Club، Caffè Espresso ،کپسول های سازگار Nespresso )NCC) و Gran Aroma Bar ، Super Crema ، Crema e Gusto ، Crema e Aroma ، Top Class ، Grand’Espresso ، Dek (بدون کافئین)  را تولید می کند.

لاوازا قهوه را از سراسر جهان از جمله برزیل ، کلمبیا ، گواتمالا ، کاستاریکا ، هندوراس ، اوگاندا ، اندونزی ، ایالات متحده و مکزیک وارد می کنند.

وی پس از سفر به برزیل ، توانست توانایی این نوشیدنی را در دوران تغییرات بزرگ ببیند. قهوه های لاوازا که امروز می نوشیم حاصل ایده او در ترکیب قهوه های مناطق مختلف جهان است. در سال 2019 ، Lavazza با پپسی کو (PepsiCo) ، کاپوچینوی آماده و نوشیدنی هایی را در اروپا راه اندازی کردند.

در سالهای اخیر ، گروه Lavazza فرایند توسعه بین المللی را با هدف تقویت استقلال و توانایی رقابت در سطح جهانی آغاز کرده است.

سیستم صنعتی Lavazza به شش کارخانه تولیدی تقسیم شده است: سه کارخانه در ایتالیا ، یکی در فرانسه ، دیگری در هند و دیگری در برزیل مستقر هستند.

این شرکت تعدادی کافی شاپ به نام های (“Il Caffè di Roma” و “Expression”) را اداره می کند.فروشگاه ها نوشیدنی های سنتی قهوه و همچنین دانه های کامل قهوه ،قهوه آسیاب شده را برای مصارف خانگی ارائه می دهند.

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

18 − 7 =

بالا