Illy coffee ( قهوه ایلی)

دراین مقاله به تاریخچه Illy coffee ( قهوه ایلی)  میپردازیم.

Illycaffè S.p.A (با نام تجاری و سبک illy) یک شرکت قهوه ایتالیایی متخصص در اسپرسو است که دفتر مرکزی آن در تریست قرار دارد. ایلی قهوه خود را در سطح جهانی با قوطی های نقره ای و قرمز تحت فشار و بدون اکسیژن به بازار عرضه می کند. و از سال 2009 یک سری نوشیدنی های انرژی زا با همکاری شرکت کوکاکولا ، ایلی مجموعه ای از نوشیدنی های انرژی زا با طعم قهوه را با نام illy Issimo به بازار عرضه کرد. در سال 2009 ، AirTran Airways سرو نوشیدنی را برای مسافران آغاز کرد ، که از آن زمان در پنج طعم:قهوه ،قهوه بدون شکر ، کاپوچینو ، لاته ماکیاتو و موچاچینو موجود است.

illycaffè(قهوه ایلی) امروزه توسط نسل سوم خانواده هدایت می شود. آندره ایلی رئیس و ماسیمیلیانو پوگلیانی مدیر عامل شرکت ایلی هستند.

آنا روسی ایلی ، همسر ارنستو (پسر بنیانگذار در سال 2008 درگذشت) رئیس افتخاری شرکت ایلی است.

آنا ایلی جونیور به کار پدرش ادامه میدهد و با تولیدکنندگان قهوه ارتباط برقرار می کند. این شرکت در پنج قاره به دلیل کیفیت عالی و طعم مخملی قهوه خود شناخته شده و مورد تحسین قرار گرفته است ، ترکیبی برجسته از 9 نوع Arabica خالص که هر روز میلیون ها نفر را در خانه ، دفاتر ، هتل ها ، رستوران ها و کافه ها به وجد می آورد.

این  شرکت برای ترویج و گسترش فرهنگ قهوه با کیفیت در ایتالیا و سراسر جهان دانشگاه دل کافه را تاسیس کرد و دانشگاه قهوه ایلی آموزش رایگان را برای تولیدکنندگان قهوه ارائه می دهد. این شرکت محصولات Iperespresso ، که تحت پوشش پنج اختراع است را ثبت کرده .

اما این همه ماجرا نیست: علاقه ایلی به پیشرفت تولید کنندگان قهوه در آمریکای جنوبی و مرکزی ، هند و آفریقا کمک کرده و زندگی آنها را بهبود می بخشد. این شرکت در دنیا اولین شرکتی  است که گواهینامه “فرآیند تأمین زنجیره تامین مسئول” را از (DNV (Det Norske Veritas دریافت کرده است  که پایداری کل زنجیره تامین را تأیید می کند.

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

پنج × دو =

بالا