قهوه Superlost در بروکلین، نیویورک
قهوه Superlost در بروکلین، نیویورک

قهوه Superlost در بروکلین، نیویورک

امروزه بیش از دو هزار و پانصد دستگاه برشته کاری قهوه در نقشه StillRoasting Coffee #  وجود دارد، که به کار خود ادامه می دهند، کارکنان وقتی دراین مکان قهوه مینوشند حس  و انرژی خوبی دارند.

Superlost Coffee از بروکلین ، نیویورک در میان  بیش از 2500 برشته کار که همچنان  به برشته کاری خود برای مشتریان عمده فروشی، فروشگاه های مواد غذایی ،  فروش آنلاین و حضوری  (و طبق پستی که در Instagram خود در تاریخ 1 آوریل گذاشته اند،قهوه را با هواپیمای بدون سرنشین تحویل می دهند.) ادامه میدهند.

Superlost Coffee ها  درجعبه های سفید کاغذی که به صورت ایستاده هستند  بسته بندی میشوند و روی آنها طرح هایی به صورت دستی با جوهر چاپ میشود که این طرح ها توسط هنرمند  Levi Prewitt   که یک نقاش و کاریکاتوریست اهل سان فرانسیسکو . Prewitt آخرین بسته بندی شرکت را طراحی کرده که یک قهوه اصل ازLimu Kossa, Ethiopia است (طبق تصویر بالا).

ما با موسسان شرکت Craig Deahl و  David Roa  توسط ایمیل ارتباط برقرار کردیم تا اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم .

قهوه Superlost در بروکلین، نیویورک

طراحی بسته قهوه چه زمانی آغاز شد؟

هنگامی که Superlost را در اواخر سال 2017 راه اندازی کردیم، هدف  ما تطبیق قهوه با هنر بوده . اولین محصول ما یک کیف کاغذی سفید بود که آثار هنری چاپ شده روی صفحه توسط دوست ما مایکل زولا با استفاده از 3 صفحه نمایش چاپ شده بود. ایده این بود که بسته بندی کاملاً منحصر به فرد و جالب باشد که در آن مردم حتی پس از استفاده از قهوه ، بسته بندی آن را به عنوان هنر نگه دارند.

درباره کار با هنرمندان مختلف برای طراحی بسته های قهوه خود به ما بگویید

در آغاز، ما از شبکه های اجتماعی شخصی خود استفاده کردیم ، زیرا هر دو (Craig Deahl و  David Roa)، هنرمندان زیادی را می شناختیم ، اما بعد از مدتی، هنرمندان زیادی از طریق اینستاگرام به ما پیام دادند و مراجعه کردند. نحوه کار ما با هنرمندان خیلی ساده است . ما به آنها قهوه و یادداشت هایی از طعم و مزه قهوه می دهیم و آنها از هرچیزی که الهام میگیرند طراحی میکنند. قهوه های ما را از دو طریق میتوانید پرداخت کنید : یک راه این است که پول را همان ابتدا یکجا پرداخت کنید و راه دیگر برای هربسته جداگانه مبلغی واریز کنید .

ما علاقه زیادی به هنر داریم، و به نظر ما بسته بندی قهوه واقعاً یکنخواخت و خسته کننده بوده . ما می خواستیم بسته بندی هایی طراحی کنیم که هر کجا باشد چشم ها را خیره کنند و پس از لذت بردن از قهوه افراد بتوانند از بسته بندی آن استفاده دیگری نیز داشته باشند .

قهوه Superlost در بروکلین، نیویورک

از ظاهربسته بندی های خود به ما بگویید

هدف ما از ظاهر بسته بندی ها، نمایان بود آن است. ما می خواهیم بسته بندی هایمان مانند بوم نقاشی به نظر برسد که یک هنرمند بتواند خودش را روی آن بیان کند. بسته بندی های ما بیشتر شبیه به صنعت آبجو / شراب است تا صنعت قهوه. در واقع ما تمام تلاش خود را میکنیم تا در صنعت قهوه شبیه برند دیگری نباشیم.

چه اطلاعاتی از قهوه را روی بسته بندی خود به اشتراک می گذارید؟

در پشت بسته بندی ما :

مبدا: با دانه های قهوه در مزرعه شروع می شود و سپس  وسعت منطقه و کشور در آن ذکر شده است.

عمل آوری : ما عاشق فرآیند عمل آوری هستیم زیرا محصول محبوب و جدیدمان، قهوه ای با پوست طبیعی  است که شاید بعضی از افراد از وجود این نوع قهوه خبر نداشته باشند.

ارتفاع: این بخش برای مشتریانی است که میدانند قهوه هایی که در ارتفاعات بیشتری رشد می کنند به طور کلی کیفیت بهتری دارند ارائه می دهیم.
تاریخ برشته کاری: دلیل اصلی این است که ما می خواهیم برروی تاریخ برشته کردن قهوه تمرکز کنیم، نه اینکه چه زمانی باید آن را مصرف کنیم(تاریخ مصرف).

در جلوی بسته بندی ما :

مبدا اصلی : افراد میتواند سریعا ببیند که قهوه از یک مزرعه یا منطقه خاص آمده .

کشوری که قهوه در آن کشت میشود
متنی راجب طعم و مزه قهوه
سطح برشته کاری

آیا هنرمندان دیگری نیز وجود دارند که بخواهید با آنها کار کنید؟

از هنرمندانی که قدرت تخیل بالایی دارند کمک میگیریم مانند: David Choe, Takashi Murakami, Jeff Koons  و Nathan Pyle ، Realistically  و همچنین هر کسی که هیجان و اشتیاق زیادی در کارهای هنری خود داشته باشد.

قهوه شما در کجا موجود است ؟

در کافی شاپ های سراسر بروکلین و همچنین فروشگاه اصلی ما که با لیوان مسی سرو میشود ، و در فروشگاه های عمده فروشی و خرده فروشی و راه دیگر مراجعه به سایت SUPERLOSTCOFFEE.COM ما حمل و نقل رایگان را در سایت ارائه می دهیم.

Superlost در حال فروش قهوه های خود برای کارکنان دو بیمارستان در نیویورک است. با خرید قهوه 14 دلاری در اینجا می توانید از قهوه Superlost و کادر پزشکی بیمارستان Bellevue و بیمارستان NYU Langone پشتیبانی کنید. طبق این وب سایت ،مازاد بودجه صرف فیدینگ آمریکا( گرسنگان آمریکا ) میشود.

منبع : sprudge.com

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

2 × 1 =

بالا