معرفی قهوه ماروماس

معرفی قهوه ماروماس

شایستگی :

MAROMAS برندی است که بالاترین استانداردهای هتل ها و رستوران های شاخص جهان را برآورده می کند.

هدف :

یک فنجان قهوه روابط انسانی بیشماری را آغاز می کند، بهبود می دهد و حتی نجات می دهد.

ماروماس برندی است که بالاترین استانداردهای هتل ها و رستوران های شاخص جهان را برآورده می کند.

ماروماس بهترین قهوه ها و محصولات تحسین برانگیز را توسط کارشناسانی که رابطه نزدیکی با صنعت رستوران و علم مهمان نوازی دارند، توسعه

می دهد. همچنین ماشین های قهوه ساز و دیگر محصولات جانبی صنعت قهوه را توسعه می دهد.

انتخاب دانه های سبز قهوه، روش تفت دادن و کنترل کیفیت ما با پشتوانه 160 سال تجربه مستمر است.

ترکیب سنت و خواسته های در حال تغییر کارشناسان و مصرف کنندگان قهوه در سراسر جهان برای افزایش کیفیت همیشه از اهداف ما بوده است.

ما به صورت روزانه با این چالش ها روبرو هستیم و مهم ترین دارایی ما رضایت و شیفتگی مشتریانمان نسبت به قهوه ماروماس است.

فرهنگ قهوه :

فرهنگ قهوه به روش های مختلف در کشورهای مختلف و در طول قرن ها توسعه یافته است.

ماروماس با مستقل ماندن از کلیشه ملت‌های مختلف و مخلوط‌های منحصربه‌فرد خود به استانداردهای مختلف بین المللی پاسخ داده‌ است.

قوی‌ترین روندی که در طول چند سال گذشته توسعه یافته است، فرهنگ قهوه ایتالیایی است که قهوه اسپرسو را براساس نوشیدنی‌های روز آماده

می کند.

شما تنها در شمال کوه‌های آلپ می توانید یک فنجان کامل اسپرسو یا یک فنجان کافه کرم بزرگ پیدا کنید که تحسین شما را به همراه داشته باشد

و به یک استاندارد برای فنجان قهوه تبدیل شده باشد.

همچنین قهوه‌خانه‌ های اولیه وین، برلین و آمستردام قهوه های فیلتر شده با استانداردهای کیفیتی بالایی را دارند. بنابراین ماروماس با احترام و

توجه به آنها و همچنین میلیونها نفر از مردم شمال امریکا و دیگر نقاط جهان که دوست دار نوشیدن یک فنجان بزرگ قهوه هستند مخلوط های

قهوه خود را تولید می کنیم.

و یا روش دیگر روش آسیایی ها است، که در هند و با هضم قهوه توسط میمون انجام می شود و مدت ها قبل تر از آنکه قهوه ویسل اندونزی در

جهان معروف شود وجود داشته است.

بیشتر روست کننده های قهوه به ملیت خود فکر می کنند و خود را ملزم به رعایت یک فرهنگ واحد می دانند.

درک فرهنگ های مختلف بدون تعصب باعث می شود که ماروماس متفاوت بنظر برسد .

کیفیت :

نام تجاری ماروماس تضمین کننده کیفیت برای تمام دوستداران قهوه است.

کیفیت هر نوشیدنی مهم است و این مهم با کشت درختان قهوه در مزارع آغاز می شود، محلی که کارشناسان ما بهترین دانه های سبز قهوه را

انتخاب می کنند. پس از آن استادان تفت ما با استفاده از بالاترین مهارت و تجربه مخلوط دانه های قهوه را تفت می دهند تا بهترین نوشیدنی

های قهوه برای مصرف کنندگان و دوست داران قهوه را آماده کنند.

تست قهوه بسیار شبیه به تست شراب است. مخلوط های قهوه بسیاری با کیفیت خوب موجود هستند ولی تنها برخی از آنها هستند که کیفیت

بسیار بالایی دارند و ویژگی های کیفیت را می توانند توصیف کنند.در نهایت سلیقه کسی که قهوه را می نوشد، در مورد کیفیت آن تصمیم می گیرد.

محصولات قهوه ماروماس شامل:

  • MAROMAS PLATINEA (ماروماس پلاتینیا):

خاصترین انتخاب مخلوط اسپرسو

اسپرسویی کاملا متمایز با عطر خوش و اسیدیته اصیل برای کسانی که در نوشیدن اسپرسو حرفه ای هستند.

ترکیبی از چندین نوع قهوه عربیکا 100٪ ، که هر نوع از آن به طور جداگانه تفت داده شده و سرد مخلوط شده اند.

هر نوع از آنها به نام مزرعه یا مزرعه دار خود شناخته میشوند. واردات مستقیم و انحصاری انواع مختلف قهوه به ما این اجازه را می دهد که اطمینان داشته باشیم، هر دانه قهوه اصالت منطقه ای که از آنجا آمده است را نشان می دهد.عطر و طعم هر یک از آنها در هر فنجان کاملا قابل لمس است.

  • MAROMAS ARABEA (ماروماس عربیا) :

بهترین مخلوط اسپرسو

این مخلوط که مورد علاقع باریستاها است، از ترکیب100٪ دانه های مرطوب – خشک عربیکا که از آمریکای لاتین آمده، تشکیل شده است.

این ترکیب بسیار خوب متعادل شده است و طعم و عطری غنی از شکلات و توتون همراه با کفی ابریشمی به شما می دهد. همچنین این ترکیب دارای مزه شیرین یک دست و خیره کننده ای در انتها است.

  • MAROMAS ORPHEA (ماروماس اورفیا) :

کاملترین طعم مخلوط اسپرسو

معمولا این اورفیا است که مردم را برای نوشیدن اسپرسو خود بدون شکر ترغیب میکند. زمان طولانی که به طور معمول طول می کشد تا شکر در کف فوق العاده غنی آن حل شود تنها چیزی است که شما واقعا از دست خواهید داد.

نتیجه یک ترکیب منحصر به فرد از عربیکا خوب و روبوستا دوبار شسته شده با کیفیت باور نکردنی و بسیار ویژه، که هر دو از یک مزرعه نیز هستند، یک اسپرسو فوق العاده غنی، با اصالت، با رایحه ماندگار و مزه نهایی شکلات تصفیه شده و بدون هر گونه تن تلخ است.

این خصوصیت اورفیا را برای مصرف کنندگان قهوه های کرمی که قهوه را کمی قوی تر دوست دارند یا آنهایی که دوست دارند کاپوچینو با طعم شدید شیر تمام نشود، به محبوبیت رسانده است .

  • MAROMAS MARMEA (ماروماس مارمیا) :

نرمالترین مخلوط اسپرسو

این ترکیب بسیار برازنده ای از  عربیکا و روبوستا است که دارای رنگی غنی است و برای انواع مختلف کرم تولید شده است.

این ترکیب طعم قوی خود را بدون تلخی به تصویر می کشد و دارای مزه نهایی غنی از توتون – شیر شکلات در دهان است.

این ویژگی باعث می شود که این یک انتخاب ایده آل برای قهوه های کرم دار  و نوشیدنیهای همراه با شیر مانند کاپوچینو و لاته باشد.

  • MAROMAS FINE & FREE (ماروماس فاین و فری) :

طعم کامل اسپرسو بدون کافئین

ترکیبی خوب و آزاد از100٪ دانه های عربیکا، که کافئین آنها گرفته شده است.

برای این امر ماروماس از یک روش بی خطر و ظریف بهره گرفته است. قبل از تفت دادن، دانه های سبز قهوه با یک حلال ارگانیک که در دمای بالای 40 درجه سانتیگراد به طور کامل بخار شده است پردازش می شوند و در نتیجه در طول فرآیند

تفت دادن مطمئن هستیم که قهوه تهیه شده، 97٪ بدون کافئین است بدون آنکه طعم اصلی آن برای یک اسپرسو خوب یا کافه کرم از بین رفته باشد.

  • MAROMAS KAFFEEHAUS (ماروماس کافئوس) :

قهوه فیلتر شده سنتی

این مخلوط نماد قهوه فیلتر شده ماروماس است.

این قهوه بسیار معطر، در عین حال لطیف است و خیلی قوی نیست. اسیدیته متوسط این قهوه آنرا معطر و فورم آنرا بسیار عالی کرده است.

تعادل رمز این قهوه لذت بخش است. موازنه بین احساسهای مختلف و متنوع این قهوه، آن را به یک انتخاب ایده آل برای هر لحظه از روز و به خصوص برای قهوه صبحانه در هتل ها تبدیل کرده است است.

ماروماس علاوه بر محصولات قهوه دیگر محصولاتی نیز دارد :

شکلات های ماروماس ترکیبی است از بهترین محصولات مزارع کاکائو برای تولید انواع طعم های بین المللی و پاسخگویی به سلیقه های متفاوت که با سنت اصیل شکلات تولید می شوند.

ما شما را به لذت بردن از عطر و مزه یک نوشیدنی شکلاتی ماروماس که با طعم استثنایی و براساس خواسته شماست دعوت میکنیم .

برای اغلب نوشیدنی های تخصصی مرسوم

باریستاها، بارمن ها و سرآشپزهای ممتاز بین المللی، از شربت های طعم دار برای طعم دادن به نوشیدنی های سرد و گرم و دسر خود استفاده میکنند. استفاده از این مزه های جدید خوشمزه، قهوه های معمولی و نوشیدنی های بر پایه شیر را برای مصرف کنندگان قهوه سنتی دلپذیرتر کرده است و در جذب مشتریان جدید نیز بسیار موفق بوده است.

تهیه یک فنجان قهوه اصل به سادگی اضافه کردن یک مقدار شربت آمارتو به کاپوچینو می تواند باشد، یا به پیچیدگی هنر یک باریستا در تهیه کوکتل قهوه، اما با طیف گسترده‌ی شربت های لذیذ ماروماس، روش تهیه نوشیدنی های خاص برای همه آسان شده است.

با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد از قبیل نیشکر، عصاره میوه ها، طعم دهنده ها و عصاره های طبیعی، ماروماس پرمیوم آروما تبدیل به انتخاب اول باریستاها و بار من‌ها شده است.

و با گسترش فرهنگ قهوه، بیشتر مردم شربت ها را به خانه های خود برده اند تا طعم های خاص و دلپذیر مورد علاقه خود را به نوشیدنی های قهوه، میلک شیک، کوکتل، بستنی و چای اضافه نمایند.

در نتیجه – در خانه یا در محل کار – ماروماس پرمیوم آروما مطمئنا پاسخگوی خواسته های شما خواهد بود و عطش شما را برای نوشیدن برطرف خواهد نمود.

 

قهوه سازهای خانگی
– قهوه سازهای تمام اتوماتیک
– قهوه سازهای سنتی
– قهوه سازهای کپسولی
– قهوه سازهای پدی

قهوه سازهای حرفه ای
– قهوه سازهای تمام اتوماتیک
– قهوه سازهای سنتی
– قهوه سازهای با فیلتر

-فنجان اسپرسو
-فنجان قهوه
-فنجان کاپوچینو
-لباس های ماروماس
-بسته های شکر
-تجهیزات فروشگاهی

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

پنج × چهار =

بالا